Udana inauguracja wiosny !

Od początku dzisiejszego spotkania narzuciliśmy swoje tempo gry pomimo tego, że po raz pierwszy od 3 miesięcy wyszliśmy na naturalną murawę. Od pierwszych minut stwarzaliśmy sobie świetne okazje do strzelenia bramki. Po groźnych dośrodkowaniach zarówno z lewej i prawej strony boiska niewiele brakowało do tego żeby umieścić piłkę w siatce. Dopiero po błędzie defensywy gospodarzy bramkę na 1:0 w swoim debiucie w barwach TKKF'u zdobył Damian Wojtulewicz pakując piłkę do pustej bramki. Druga połowa niczym nie różniła się od pierwszej oprócz tego, że zdobyliśmy w niej jedną bramkę więcej niż w pierwszych 45 minutach. Już na samym początku Maydachevskyi podwyższył wynik na 2:0, a parę minut później Kamil Wierzbicki po rzucie rożnym jak się okazało ustalił wynik spotkania na 3:0. Już w najbliższą sobotę mecz z GKS Jedlińsk, który jest na pewno jednym z najważniejszych w tym sezonie jak nie najważniejszym.

Skład TKKF: Strzyga - Woźniak, Wierzbicki, Baranowski, Czacharowski, Kulczycki, Karls, Kotański, Maydachevskyi, Małecki, Wojtulewicz.

Grali także: Paszkiewicz, Lepa, Rusek, Gotlib.

Bramki dla TKKF: Wojtulewicz, Maydachevskyi, Wierzbicki.