Sparing: TKKF Grójec - Unia Skierniewice 2:2 (2:1)

TKKF Grójec - Unia Skierniewice 2:2 (2:1). Przez większość spotkania to my byliśmy drużyną przeważająca. Pomimo wielu doskonałych sytuacji wykorzystaliśmy tylko dwie w pierwszej połowie, a w drugiej odsłonie spotkania skuteczność była jeszcze gorsza czego efektem była przegrana w tej połowie różnicą jednej bramki. Po solidnie przepracowanych 3 tygodniach okresu przygotowawczego na boisku wyglądalismy bardzo dobrze fizycznie. Nasi rywale także zagrali bardzo dobre spotkanie dzięki czemu mecz stał na wysokim poziomie jak na sparing. Kolejny sprawdzian przed rundą wiosenną zagramy za tydzień w Grójcu z Mogielanką Mogielnica.

Skład TKKF: Stasiak - Baranowski, Lepa, Wierzbicki, Czacharowski, Karls, Rusek, Kotański, Woźniak, Maydachevskiy, Zawodnik testowany.

Grali także: Zawodnik testowany x2, Stefański, Deryng, Ścisłowski, Gotlib, Cywiński.

Bramki dla TKKF: Maydachevskiy x2.