SPONSORZY

Spółka Ana Food jest nowoczesną firmą, działającą w branży mięsnej od 2004 roku.

Naszym podstawowym profilem działalności jest wytwarzanie kebabów oraz hamburgerów, które produkujemy według unikalnych receptur, spełniających wymogi unijne oraz pod stałą kontrolą inspekcji weterynaryjnej.

Od września 2012 roku rozpoczęliśmy produkcję w nowo wybudowanym zakładzie w Kopytowie nieopodal Błonia. Powstał jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcji kebaba w Europie, w którym wytwarzamy najwyższej jakości wyroby w pełnej zgodzie z najbardziej wymagającymi przepisami.

Z zamiłowaniem i starannością godną kuchni bliskowschodniej wytwarzamy kebaby drobiowe, wołowe, których niezwykły smak jest efektem zastosowania wyselekcjonowanych przypraw stanowiących ścisłą tajemnicę naszej firmy. Produkujemy kebaby również jako pieczone i krojone, gotowe do spożycia, szczególnie popularne w Skandynawii. Uzupełnieniem naszego programu produkcyjnego, są hamburgery wołowe, doskonale przyjmowane na wymagających rynkach europejskich. Od roku 2013 w celu zapewnienia bezpieczeństwa i jakości naszych produktów prowadzimy własny rozbiór mięsa drobiowego i wołowego.

Firma P.H.U.P. OKNO-BUD Przytyk z siedziba w Białobrzegach ul. Sądowa 6 istnieje na rynku od 1996 r. Jej właścicielem jest Kazimierz Kowalczyk, który rozpoczął działaność w branży budowlanej już w 1992 roku.

Firma przez lata swojej działalności bardzo się rozwinełą i obecnie posiada kilka oddziałów sprzedaży:
- Radom ul. Wernera 12
- Białobrzegi ul. Sądowa 6
- Przytyk ul. Targowa 8
- Grójec ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55

OKNO-BUD współpracuje z kontrahentami z terenu województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, łódzkiego. Firma ma na swoim koncie wiele wykonanych z powodzeniem robót budowlanych m.in.: wymiana stolarki w Filharmoni Gdańskiej, Pałacu Konferencyjnym w Ślężanach, w SGGW w Warszawie, w Domu Pomocy Społecznej w Biejscach, w Komendzie Powiatowej Policji w Kozienicach, w Starostwie Powiatowym w Przysusze oraz w wielu szkołach i spółdzielniach mieszkaniowych.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej oraz innych materiałów budowlanych. Posiadamy profesjonalny transport samochodowy przystosowany do przewozu oferowanych towarów. Rozwój firmy jest efektem pracy wykwalifikowanych pracowników oraz właściciela firmy. Kazimierz Kowalczyk jest akcjonariuszem Grupy PSB, Stolbud Włoszczowa S.A. oraz członkiem Rady Programowej Związku POLSKIE OKNA I DRZWI. Wszyskie te działania dają wymierne efekty zadowolonych klientów i mocnej pozycji na rynku budowlanym.

Drukarnia INFERIOR jest firmą z prawie piętnastoletnią tradycją poligraficzną. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku. Stawiamy na wysoką jakość i niską cenę. Dla komfortu naszych klientów kompleksowo realizujemy każde zamówienie od projektu do gotowego wyrobu. Doświadczenie pracowników drukarni w połączeniu z coraz nowszą technologią gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów.

Działalność naszej firmy rozpoczęliśmy od wydawania "Grójeckiej Gazety Reklamowej", która nieprzerwanie ukazuje się do chwili obecnej. Uważamy, że dużym osiągnięciem jest utrzymanie cen oferowanej przez nas reklamy prasowej na niskim poziomie rynkowym, na co pozwala nam samowystarczalność, gdyż druk offsetowy jest podstawą naszej działalności. Reklama w Grójeckiej Gazecie Reklamowej jest nie tylko tania ale również skuteczna i dobrze odbierana przez grupy docelowe.

Specjalizujemy się w pełnokolorowym druku offsetowym na maszynach arkuszowych. Drukujemy na papierze od 50 g/m2 do 350 g/m2, do formatu 480 x 650 mm. Używamy wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że jakość realizowanych przez nas usług jest na wysokim poziomie.

OSOBY PRYWATNE:

Jerzy Kasica - Radny Gminy Grójec z Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Emilia Wolańska Tuderek - Prezes zarządu/Wspólnik w firmie "Adm 24" świadczącej usługi w branży zarządzaniem nieruchomościami. Członkini zarządu w stowarzyszeniach "Dla Ziemi Iłżeckiej" oraz "Stowarzyszenie Siła Kobiet". Prezes zarządu fundacji "Fundacja Im. Magdy Haliny Tuderek".

Agnieszka Rozmuszyńska -  Właścicielka firmy "AGARO" specjalizującej się w kompleksowym sprzątaniu budynków i obiektów przemysłowych.