Ciężko wywalczone 3 punkty w Przytyku

Sokół Przytyk - TKKF Grójec 1:2 (0:2) !

Po ciężkim spotkaniu przywozimy do Grójca bardzo cenne 3 punkty i utrzymujemy się na pozycji lidera w radomskiej A klasie.

Od początku spotkania byliśmy drużyną zdecydowanie przeważającą w każdej formacji do tego stopnia, że gospodarze nie oddali przez pierwsze 45 minut ani jednego strzału na bramkę strzeżoną przez Igora Strzygę. Wynik spotkania po świetnym zagraniu Mariusza Kotańskiego otworzył Damian Karls. Groźne sytuacje stwarzaliśmy sobie głównie ze stałych fragmentów gry, ale żaden z nich nie przyniósł bramki. Dopiero po prostopadłym podaniu od Damiana Karlsa ''sam na sam'' z bramkarzem wyszedł Kamil Małecki i spokojnie minął bramkarza po czym umieścił piłkę w pustej bramce. Do przerwy schodziliśmy więc z dwubramkowym prowadzeniem.

Druga połowa to bardzo szarpana gra zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Żadna z drużyn nie stwarzała sobie dogodnych sytuacji do strzelenia bramki oprócz niecelnego strzału Mariusza Kulczyckiego z bliskiej odległości. W 70 minucie meczu gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, ale nie byli w stanie ugrać w tym meczu nic więcej i po bardzo wymagających 90 minutach wracamy do domu z kompletem punktów i ze spokojem spoglądamy na resztę stawki.

Kolejne spotkanie w niedzielę 19 kwietnia w Grójcu o godzinie 11:00 z Powałą Taczów.

Skład TKKF: Strzyga - Lepa, Wierzbicki, Baranowski, Czacharowski, Maydachevskiy, Karls, Błociszewski, Kotański, Małecki, Kulczycki.

Grali także: Woźniak, Paszkiewicz, Gotlib.

Bramki dla TKKF: Karls, Małecki.