TKKF Grójec - Sadownik Błędów 4:0 (1:0) !

Po bardzo trudnym spotkaniu z Sadownikiem Błędów wygrywamy 4:0 ! Tym samym zapewniamy sobie pozycję wicelidera aż do rozpoczęcia rundy wiosennej ponieważ w bezpośrednim pojedynku mamy gorszy bilans z drużyną Jedlińska pomimo lepszego stosunku bramek. W pierwszej połowie goście stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji pod naszą bramką lecz żadnej z nich nie potrafili zamienić na gola. W 21 minucie spotkania przeprowadziliśmy świetny kontratak i piłkę do pustej bramki wbił Michał Ścisłowski. Jeszcze dwukrotnie mogliśmy podwyższyć prowadzenie lecz po rzucie rożnym Ścisłowski trafił w poprzeczkę, a chwilę przed przerwą doskonałej okazji sam na sam nie wykorzystał grający trener - Mariusz Kotański. Drugą połowę zaczęliśmy odważniej i już w 52 minucie na 2:0 swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Michał Ścisłowski. Na 3:0 po podaniu od Kołaczyńskiego bramkę zdobył wracający po kontuzji Mariusz Kulczycki spokojnie pakując piłkę między nogami bramkarza gości. Wynik spotkania na 4:0 ustalił Ścisłowski kompletując tym samym hattricka. Teraz czeka nas okres roztrenowania i zasłużona przerwa do stycznia. Wszystkie informacje odnośnie zaplanowanych sparingów będą podawane na facebook'u, a także nahttp://grojeckitkkf.futbolowo.pl/

Zapraszamy również do przeczytania relacji z meczu przygotowanej przez Mateusza Adamskiego, a także obejrzenia zdjęć na stronie:

Skład TKKF: Wójcik - Woźniak, Wierzbicki, Lepa, Czacharowski, Kulczycki, Rusek, Ścisłowski, Błociszewski, Kotański, Maydachevskyi.

Grali także: Kołaczyński, Deryng, Stefański.

Bramki dla TKKF: 3x Ścisłowski, Kulczycki.