Porażka z Jedlińskiem

Niestety z Jedlińska nie przywozimy do domu nawet punktu - LKS Jedlińsk - TKKF Grójec 2:1 (0:1). Po bardzo dobrej pierwszej połowie w której stworzyliśmy sobie cztery świetne okazje do strzelenia bramki wykorzystaliśmy tylko jedną po strzale Mariusza Kotańskiego. Mogłoby się wydawać, że ten mecz mamy pod kontrolą i kolejna bramka jest tylko kwestią czasu, ale to zespół z Jedlińska wyszedł na drugąpołowę zmotywowany, a my tak jakby zostaliśmy w szatni i w drugiej połowie kompletnie nie istnieliśmy na boisku. Nie stworzyliśmy sobie żadnej okazji do zdobycia bramki, przegrywaliśmy walkę w pojedynkach fizycznych i gospodarze to wykorzystali. Nasza gra wyglądała tak jakby na drugie 45 minut wyszła kompletnie inna drużyna. Teraz czeka nas bardzo trudny tydzień z uwagi na to, że w przeciągu 7 dni mamy do rozegrania 3 spotkania (2 w lidze i jeden w Pucharze Polski). Najbliższą okazję na rewanż za dzisiejszą porażkę będziemy mieli w niedziele z Sokołem Przytyk w Grójcu.