Jaguar Wolanów - TKKF Grójec 1:3 (1:1) !

Po ciężkim spotkaniu przywozimy 3 punkty do Grójca ! Tak jak przewidywaliśmy spotkanie z Wolanowem na pewno nie będzie należało do łatwych ze względu na stan murawy. Przez 90 minut boisko wszystkim bardziej przeszkadzało w grze niż pomagało. Gospodarze już w drugiej sytuacji bramkowej otworzyli wynik spotkania. Zaraz po straconej bramce wzięliśmy się za odrabianie strat lecz z dużej przewagi nie potrafiliśmy stworzyć sobie dobrych okazji bramkowych. Dopiero w 45 minucie spotkania Przemek Woźniak został sfaulowany w polu karnym, a "jedenastkę" na gola zamienił Maydachevskyi. W drugiej połowie przebieg gry się nie zmienił dzięki czemu wykorzystaliśmy dwie sytuacje i mecz zakończył się wynikiem 3:1. Za tydzień ostatni mecz rundy jesiennej w którym podejmować będziemy Sadownika Błędów.

Skład TKKF: Wójcik - Baranowski, Wierzbicki, Lepa, Czacharowski, Karls, Kotański, Rusek, Woźniak, Błociszewski, Maydachevskyi.

Grali także: Deryng.

Bramki dla TKKF: Maydachevskyi x2, Kotański.