Wyjazd do Jedlińska

Los chciał, że już w drugiej kolejce zmierzy się drużyna lidera z wiceliderem. LKS Jedlińsk z którym zmierzymy się już jutro wygrał swoje pierwsze spotkanie 5:1 z Jaguarem Wolanów i dzięki lepszemu stosunkowi bramek jest od nas jedno miejsce wyżej w tabeli. Drużyna spod Radomia rozgrywała w okresie przygotowawczym sparingi z silniejszymi rywalami z wyższych lig i wypadała w tych meczach bardzo dobrze. Pomimo odpadnięcia z Pucharu Polski po porażce z Zamłyniem Radom aż 4:0 piłkarze LKS'u są jednym z największych kandydatów do awansu do Ligi Okręgowej. Wzmocnienia jakich dokonali w przeciągu ostatnich tygodni opierają się głównie na piłkarzach radomskich drużyn okręgowych i juniorach Broni Radom. Podsumowując drużyna z Jedlińska to już nie ten sam zespół co chociażby rok temu kiedy to zajęli 7 miejsce w A Klasie. W tym roku LKS celuje dużo wyżej i jutro na pewno będzie chciał to udowodnić. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie na które zapraszamy jutro o godzinie 16:00 w Jedlińsku !

W pierwszym spotkaniu drugiej kolejki Sadownik Błędów wygrał na własnym boisku z Orłem Gielniów 6:3.