Cenne zwycięstwo w Mogielnicy !

We wczorajszym spotkaniu po bardzo trudnych 90 minutach wywozimy cenne 3 punkty z Mogielnicy ! Spotkanie od początku idealnie ułożyło się dla gospodarzy, ale nie potrafili tego wykorzystać marnując rzut karny i czystą sytuację sam na sam z Kubą Wójcikiem. Po tych sytuacjach otrząsnęliśmy się i w ciągu 5 minut zdobyliśmy dwie bramki po indywidualnej akcji Pawła Błociszewskiego i rzucie karnym wykonywanym przez Maydachevskyi'ego. W samej końcówce pierwszej połowy dostaliśmy bramkę do szatni i na drugie 45 minut wyszliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Cała druga połowa meczu opierała się tylko i wyłącznie na ostrej walce w każdym sektorze boiska co odzwierciedla ilość fauli i żółtych kartek jakie w tym meczu pokazał arbiter. W ostatnich minutach meczu wynik na 3:1 ustalił Mariusz Kulczycki spokojnie wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem Mogielanki. Dzięki naszemu zwycięstwu i przegranej Zodiaka Sucha z Sadownikiem Błędów sytuacja w górnej części tabeli pod koniec rundy jesiennej stała się bardzo wyrównana i aż cztery zespoły mają realną szansę przystępować do rundy wiosennej jako lider grupy. Kolejny mecz już w najbliższą niedziele z KS Błotnica Stara w Grójcu.

Skład TKKF: Wójcik - Baranowski, Wierzbicki, Lepa, Czacharowski, Kulczycki, Kotański, Ścisłowski, Karls, Błociszewski, Maydachevskyi.

Grali także: Woźniak.

Bramki dla TKKF: Błociszewski, Maydachevskyi, Kulczycki.